wp theme DS - en to he translation catalogue (88 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
he: פוסט זה מוגן בסיסמא. נא להזין סיסמא להצגת התגובות.

en: Response
he: תגובה

en: Responses
he: תגובות

en: One
he: אחד

en: No
he: לא

en: to
he: אל

en: Comments are closed.
he: התגובות סגורות.

en: Leave a Reply
he: השארת תגובה

en: Leave a Reply to %s
he: השארת תגובה ל-%s

en: You must be
he: עליך להיות

en: logged in
he: מחובר

en: to post a comment
he: להגיב

en: Logged in as
he: מחובר כ

en: Log out of this account
he: להתנתק ממשתמש זה

en: Log out
he: להתנתק

en: Name
he: שם

en: (required)
he: (חובה)

en: Your Name
he: השם שלך

en: Email
he: אימייל

en: Your Email
he: האימייל שלך

en: will not be published
he: לא יפורסם

en: Website
he: אתר אינטרנט

en: Your Website
he: אתר האינטרנט שלך

en: Your Comment Here...
he: התגובה שלך כאן...

en: Submit Comment
he: שלח תגובה

en: You can use these tags
he: אפשר להשתמש בתגים אלו

en: Page %s
he: עמוד %s

en: Posts Categorized:
he: פוסטים לפי קטגוריות:

en: Posted
he: פורסם

en: by
he: מאת

en: filed under
he: משוייך תחת

en: Read more
he: לקרוא עוד

en: (Edit)
he: (לערוך)

en: Your comment is awaiting moderation.
he: תגובתך ממתינה לאישור.

en: Search for:
he: חפש עבור:

en: Search the Site...
he: חיפוש באתר...

en: Epic 404 - Article Not Found
he: 404 - המאמר לא נמצא

en: The article you were looking for was not found, but maybe try looking again!
he: המאמר שחיפשת לא נמצא, אבל אפשר לנסות לחפש שוב!

en: Search Results for:
he: תוצאות חיפוש עבור:

en: Read more on
he: לקרוא עוד בנושא

en: Posts Tagged:
he: פוסטים מתוייגים:

en: Posts By:
he: פוסטים מאת:

en: Daily Archives:
he: ארכיון יומי:

en: Monthly Archives:
he: ארכיון חודשי:

en: Yearly Archives:
he: ארכיון שנתי:

en: Custom Tags
he: תגים מיוחדים

en: Tag
he: תג

en: Tags
he: תגים

en: Read the rest of this entry
he: לקרוא את ההמשך

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
he: מצטערים, לא נמצא השתייכות לקרטריון שלך.

en: &laquo; Older Entries
he: ישן יותר &raquo;

en: Newer Entries &raquo;
he: &laquo; חדש יותר

en: is powered by
he: מופעל על ידי

en: Not Found
he: לא נמצא

en: Sorry, but the requested resource was not found on this site.
he: מצטערים, התוכן המבוקש לא נמצא באתר.

en: Please activate some Widgets.
he: נא להפעיל כמה וידג'טים.

en: Read more &raquo;
he: להמשיך לקרוא &laquo;

en: Custom Types
he: סוגים מיוחדים

en: Custom Post
he: פוסט מיוחד

en: Add New
he: להוסיף חדש

en: Add New Custom Type
he: להוסיף סוג מיוחד חדש

en: Edit
he: לערוך

en: Edit Post Types
he: לערוך סוגי פוסט

en: New Post Type
he: סוג פוסט חדש

en: View Post Type
he: הצגת סוג פוסט

en: Search Post Type
he: חיפוש פוסט מיוחד

en: Nothing found in the Database.
he: לא נמצא כלום במאגר הנתונים.

en: Nothing found in Trash
he: הפח מרוקן

en: This is the example custom post type
he: זוהי דוגמא לסוג פוסט מיוחד

en: Custom Categories
he: קטגוריות מיוחדות

en: Custom Category
he: קטגוריה מיוחדת

en: Search Custom Categories
he: חיפוש קטגוריות מיוחדות

en: All Custom Categories
he: כל הקטגוריות המיוחדות

en: Parent Custom Category
he: הורה של קטגוריה מיוחדת

en: Parent Custom Category:
he: הורה של קטגוריה מיוחדת:

en: Edit Custom Category
he: עריכת קטגוריה מיוחדת

en: Update Custom Category
he: לעדכן קטגוריה מיוחדת

en: Add New Custom Category
he: להוסיף קטגוריה מיוחדת חדשה

en: New Custom Category Name
he: להוסיף שם קטגוריה חדשה

en: Custom Tag
he: תג מיוחד

en: Search Custom Tags
he: חיפוש תגים מיוחדים

en: All Custom Tags
he: כל התגים המיוחדים

en: Parent Custom Tag
he: הורה של תג מיוחד

en: Parent Custom Tag:
he: הורה של תג מיוחד

en: Edit Custom Tag
he: לערוך תג מיוחד

en: Update Custom Tag
he: לעדכן תג מיוחד

en: Add New Custom Tag
he: להוסיף תג מיוחד חדש

en: New Custom Tag Name
he: שם חדש לתג מיוחד
