wp theme DS - en to pl translation catalogue (86 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pl: Ten post jest chroniony hasłem. Podaj je żeby zobaczyć komentarze.

en: Response
pl: Odpowiedź

en: Responses
pl: Odpowiedzi

en: One
pl: 1

en: No
pl: Nie

en: to
pl: do

en: Comments are closed.
pl: Komentarze zamknięte.

en: Leave a Reply
pl: Zostaw odpowiedź

en: Leave a Reply to %s
pl: Zostaw odpowiedź %s

en: You must be
pl: Musisz być

en: logged in
pl: zalogowany

en: to post a comment
pl: by skomentować

en: Logged in as
pl: Zalogowany jako

en: Log out of this account
pl: Wyloguj z tego konta

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Name
pl: Imię

en: (required)
pl: (wymagane)

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: Your Email
pl: Twój email

en: will not be published
pl: nie będzie opublikowany

en: Website
pl: WWW

en: Your Website
pl: Twoja strona WWW

en: Your Comment Here...
pl: Twój komentarz...

en: Submit Comment
pl: Wyślij komentarz

en: You can use these tags
pl: Możesz użyć tych tagów

en: Page %s
pl: Strona %s

en: Posts Categorized:
pl: Kategoria:

en: Posted
pl: Opublikowany

en: by
pl: przez

en: filed under
pl: w kategorii

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: (Edit)
pl: (Edytuj)

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: Search for:
pl: Szukaj:

en: Search the Site...
pl: Przeszukaj stronę...

en: Epic 404 - Article Not Found
pl: OMG 404 - nic nie znaleziono

en: The article you were looking for was not found, but maybe try looking again!
pl: Artykuł, którego szukasz nie został znaleziony, może spróbuj ponownie.

en: Search Results for:
pl: Wyniki wyszukiwania dla:

en: Read more on
pl: Czytaj dalej na

en: Posts Tagged:
pl: Posty z tagami:

en: Posts By:
pl: Posty napisane przez:

en: Daily Archives:
pl: Archiwum dzienne:

en: Monthly Archives:
pl: Archiwum miesięczne:

en: Yearly Archives:
pl: Archiwum roczne:

en: Custom Tags
pl: Niestandardowe tagi:

en: Tags
pl: Tagi

en: Read the rest of this entry
pl: Przeczytaj resztę tego wpisu

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
pl: Nie ma załączników spełniających podane kryteria.

en: &laquo; Older Entries
pl: &laquo; Starsze wpisy

en: Newer Entries &raquo;
pl: Nowsze wpisy &raquo;

en: is powered by
pl: na

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Sorry, but the requested resource was not found on this site.
pl: Żądany zasób nie został znaleziony.

en: Please activate some Widgets.
pl: Proszę, włącz jakieś widgety.

en: Read more &raquo;
pl: Czytaj dalej &raquo;

en: Custom Types
pl: Niestandardowe typy

en: Custom Post
pl: Niestandardowe posty

en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: Add New Custom Type
pl: Dodaj nowy niestandardowy typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Post Types
pl: Edytuj typy postów

en: New Post Type
pl: Nowy typ postu

en: View Post Type
pl: Zobacz typ postu

en: Search Post Type
pl: Szukaj typu postu

en: Nothing found in the Database.
pl: Brak wpisów w bazie.

en: Nothing found in Trash
pl: Brak wpisów w koszu

en: This is the example custom post type
pl: To jest przykład własnego typu postu

en: Custom Categories
pl: Niestandardowe kategorie

en: Custom Category
pl: Niestandardowa kategoria

en: Search Custom Categories
pl: Szukaj niestandardowych kategorii

en: All Custom Categories
pl: Wszystkie niestandardowe kategorie:

en: Parent Custom Category
pl: Niestandardowa kategoria (rodzic)

en: Parent Custom Category:
pl: Niestandardowa kategoria (rodzic):

en: Edit Custom Category
pl: Edytuj niestandardową kategorię

en: Update Custom Category
pl: Aktualizuj niestandardową kategorię

en: Add New Custom Category
pl: Dodaj nową niestandardową kategorię

en: New Custom Category Name
pl: Nazwa nowej niestandardowej kategorii

en: Custom Tag
pl: Niestandardowy tag

en: Search Custom Tags
pl: Szukaj niestandardowych tagów

en: All Custom Tags
pl: Wszystkie niestandardowe tagi

en: Parent Custom Tag
pl: Niestandardowy tag (rodzic)

en: Parent Custom Tag:
pl: Niestandardowy tag (rodzic):

en: Edit Custom Tag
pl: Edytuj niestandardowy tag

en: Update Custom Tag
pl: Aktualizuj niestandardowy tag

en: Add New Custom Tag
pl: Dodaj nowy niestandardowy tag

en: New Custom Tag Name
pl: Nazwa nowego niestandardowego tagu
