wp theme DS - en to sv translation catalogue (88 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sv: Detta inlägg är lösenordsskyddat. Skriv in lösenordet för att se kommentarer.

en: Response
sv: Svar

en: Responses
sv: Svar

en: One
sv: En

en: No
sv: Nej

en: to
sv: till

en: Comments are closed.
sv: Det går inte längre att kommentera.

en: Leave a Reply
sv: Lämna en kommentar

en: Leave a Reply to %s
sv: Lämna en kommentar till %s

en: You must be
sv: Du måste vara

en: logged in
sv: inloggad

en: to post a comment
sv: för att kunna kommentera

en: Logged in as
sv: Inloggad som

en: Log out of this account
sv: Logga ut från detta konto

en: Log out
sv: Logga ut

en: Name
sv: Namn

en: (required)
sv: (obligatorisk)

en: Your Name
sv: Ditt namn

en: Email
sv: E-post

en: Your Email
sv: Din E-post

en: will not be published
sv: kommer inte att bli publicerad

en: Website
sv: Webbsajt

en: Your Website
sv: Din webbsajt

en: Your Comment Here...
sv: Din kommentar här...

en: Submit Comment
sv: Skicka kommentar

en: You can use these tags
sv: Du kan använda dessa taggar

en: Page %s
sv: Sida %s

en: Posts Categorized:
sv: Kategoriserade inlägg:

en: Posted
sv: Skriven

en: by
sv: av

en: filed under
sv: sorterad under

en: Read more
sv: Läs mera

en: (Edit)
sv: (Editera)

en: Your comment is awaiting moderation.
sv: Din kommentar blir modererad.

en: Search for:
sv: Sök efter:

en: Search the Site...
sv: Sök på sajten...

en: Epic 404 - Article Not Found
sv: Episk 404 - Sidan kan inte hittas

en: The article you were looking for was not found, but maybe try looking again!
sv: Inlägget du letade efter kan inte hittas. Försök igen!

en: Search Results for:
sv: Sök resultat för:

en: Read more on
sv: Läs mera på

en: Posts Tagged:
sv: Taggade inlägg

en: Posts By:
sv: Inlägg av:

en: Daily Archives:
sv: Dagsarkiv

en: Monthly Archives:
sv: Månadsarkiv

en: Yearly Archives:
sv: Årsarkiv

en: Custom Tags
sv: Special taggar

en: Tag
sv: Tagg

en: Tags
sv: Taggar

en: Read the rest of this entry
sv: Läs resten av detta inlägg

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
sv: Tyvärr, inga bilagor matchade din förfrågan

en: &laquo; Older Entries
sv: &laquo; Äldre inlägg

en: Newer Entries &raquo;
sv: Nyare inlägg &raquo;

en: is powered by
sv: superkrafter via

en: Not Found
sv: Kan inte hittas

en: Sorry, but the requested resource was not found on this site.
sv: Tyvärr, det som efterfrågas kan inte hittas på denna sajt.

en: Please activate some Widgets.
sv: Vänligen aktivera några Widgets.

en: Read more &raquo;
sv: Läs mera &raquo;

en: Custom Types
sv: Special inläggstyp

en: Custom Post
sv: Special inlägg

en: Add New
sv: Lägg till

en: Add New Custom Type
sv: Lägg till ny inläggstyp

en: Edit
sv: Editera

en: Edit Post Types
sv: Editera inläggstyper

en: New Post Type
sv: Ny inläggstyp

en: View Post Type
sv: Se inläggstyp

en: Search Post Type
sv: Sök inläggstyp

en: Nothing found in the Database.
sv: Ingenting kan hittas i databasen

en: Nothing found in Trash
sv: Ingenting kan hittas i papperskorgen

en: This is the example custom post type
sv: Det här är ett exempel på inläggstyp

en: Custom Categories
sv: Egna kategorier

en: Custom Category
sv: Egen kategori

en: Search Custom Categories
sv: Sök i de egna kategorierna

en: All Custom Categories
sv: Alla egna kategorier

en: Parent Custom Category
sv: Nedärvd egen kategori

en: Parent Custom Category:
sv: Nedärvd egen kategori:

en: Edit Custom Category
sv: Editera egen kategori

en: Update Custom Category
sv: Uppdatera egen kategori

en: Add New Custom Category
sv: Lägg till ny egen kategori

en: New Custom Category Name
sv: Namn på ny egen kategori

en: Custom Tag
sv: Egen tagg

en: Search Custom Tags
sv: Sök egna taggar

en: All Custom Tags
sv: Alla egna taggar

en: Parent Custom Tag
sv: Nedärvd egen tagg

en: Parent Custom Tag:
sv: Nedärvd egen tagg:

en: Edit Custom Tag
sv: Editera egen tagg

en: Update Custom Tag
sv: Uppdatera egen tagg

en: Add New Custom Tag
sv: Lägg till ny egen tagg

en: New Custom Tag Name
sv: Nytt namn på egen tagg
